Jak działa platforma Pediatria+?

Zobacz krótki przewodnik po naszym portalu i poznaj jego funkcjonalności.

Transkrypcja Jak działa platforma Pediatria+? 

 

00:00:00 

Pediatria plus to pierwsza bulki medialne i specjalistyczne platformy dla lekarzy pediatrów, która zawiera dziesiątki filmów i seriali poświęconych tematyce, diagnozowania, leczenia i profilaktyki chorób wieku dziecięcego. 

00:00:13 

Pediatria plus zawiera ogromną dawkę fachowej i interdyscyplinarnej wiedzy i praktyki z obszaru w pediatrii, gastroenterologii, neurologii, alergologii i Kardiologii, Diabetologii i fizjoterapii dziecięcej. Barze studia na tydzień już stale się powiększa. 

00:00:30 

GEO katalogów udostępnionych filmów dodawane są nowe seriale, nowe odcinki, nowe materiały by o przeczytania i 4 prostych krokach pokaże ci, jak korzystać z zawartości portalu pediatria plus. 

00:00:45 

W ramach abonamentu otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy merytorycznych filmów i seriali, które są podzielone na odcinki. Poza tym na platformie pediatria plus znajdziesz pakiet artykułów naukowych w czasopismach forum pediatrii praktycznej. 

00:01:00 

Możesz je czytać dowolną ilość razy? 

00:01:03 

Filmy i artykuły możesz przeglądać na laptopie lub telefonie i korzystać z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. 

00:01:13 

Portal pediatra tu zma doskonale przygotowaną wyszukiwarkę wpisz wynik dowolne słowo i zapoznaj się z wynikami i wyświetlą się filmy, seriale, a czasami materiału do czytania. Wybierz to, co najbardziej cię interesuje. 

00:01:29 

Jeżeli jakaś produkcja szczególnie przypadnie ci do gustu, możesz polubić ją klikając łapkę w górę. Możesz też dodać ją do zakładki do obejrzenia, dzięki czemu stworzysz własną indywidualną bibliotekę z ulubionymi produkcjami. 

00:01:45 

Wraz z ekspertami stworzyliśmy mini seriale tematyczne złożone z Chichów. 

00:01:50 

Dziękuję dzięki temu przygotowując się na przykład do egzaminu specjalizacyjnego, będziesz mógł wybrać temat, który w danym momencie jest dla ciebie ważny. 

00:02:00 

Dodatkowo przy każdym materiale znajdziesz powiązane z nim odcinki oraz inne produkcje o podobnej tematyce. Dołącz do nas i oglądaj. Inspiruj się, praktykuj.